Kohaliku omavalitsuse volikogu valimised 2021
 
Anija valla valimiskomisjoni asukoht on Anija Vallavalitsuse hoones II korrusel kantselei ruum, aadressiga F.R. Kreutzwaldi tn 6 Kehra linn Anija vald Harjumaa.
Valimiskomisjoni esimees on vallasekretär Heldi Laks. 
Valimiskomisjoni liikmed on: Airi Hõrrak, Lilja Piibeleht-Tarassov, Jaanika Sõmer ja Ilsia Väli.
Asendusliikmed: Evelin Kolbak ja Liivi Hansen.
 
Valimiskomisjoni tööaeg
18. augustist kuni 15. septembrini 2021 on järgmine:
E ja T kell 14.00 – 17.00;
K, N ja R kell 9.00 – 12.00.
 
7. septembrist kuni 9. septembrini töötab valimiskomisjon kell 10.00 - 12.00 ja kell 15.00 – 18.00.
 

Eelhääletamise päevadel, 11. - 16. oktoobril 2021 kella 12.00 - 20.00-ni.

Valimispäeval, 17. oktoobril 2021 kella 9.00 - 23.00-ni.

18. oktoobril 2021 kella 10.00 - 13.00-ni.
 
 
 

Valimised

« Tagasi

Anija Valla valimiskomisjoni otsus nr5. 2017

ANIJA VALLA VALIMISKOMISJON
O T S U S
Kehra 7. september 2017 nr 19-1/5
Kandidaatide registreerimine
Kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seaduse § 16 lõike 5 ja § 37 lõiked 1-2, Anija valla valimiskomisjoni poolt läbiviidud liisuheitmise alusel, Anija valla valimiskomisjon
o t s u s t a b:
1. Registreerida 15.10.2017 toimuvateks Anija Vallavolikogu valimisteks esitatud kandidaadid liisuheitmise tulemusel registreerimisnumbritega järgmiselt:
 
Eesti Reformierakond
nr 101 Peep Kask
nr 102 Inga Koitla
nr 103 Marek Suik
nr 104 Margit Aasmaa
nr 105 Erik Jüriöö
nr 106 Kaire Roosipuu
nr 107 Külliki Heris
nr 108 Sirle Sirel
nr 109 Kalle Saarmas
nr 110 Awe Paap
 
Eesti Keskerakond
nr 111 Jaanus Kalev
nr 112 Jüri Lillsoo
nr 113 Marina Petrova
nr 114 Ene Kerb
nr 115 Hannes Pikkel
nr 116 Natalija Jakovenko
nr 117 Kaupo Liiva
nr 118 Andrus Nilisk
nr 119 Viktor Ilavski
nr 120 Viktoria Borikova
nr 121 Valeri Jõgioja
nr 122 Maire Tina
nr 123 Sergei Belinko
nr 124 Vjatšeslav Kulberg
nr 125 Maire Post
nr 126 Henri Aasamets
nr 127 Igor Vorna
nr 128 Mati Kattai
nr 129 Pavel Hartšuk
nr 130 Valter Jürna
nr 131 Helve Vaarmann
nr 132 Maret Kivistu
nr 133 Irena Ots
nr 134 Ljudmilla Reigo
nr 135 Sergei Filin
nr 136 Maria Onõško
nr 137 Inga Leoke-Bosenko
nr 138 Vadim Lukjanov
nr 139 Indrek Lillsoo
nr 140 Urve Rannaääre
nr 141 Jaan Pikka
nr 142 Maia Odras
nr 143 Talehh Gusseinov
nr 144 Margus Mihhailov
 
Valimisliit Anija-Aegviidu Ühendus
nr 145 Arvi Karotam
nr 146 Riivo Noor
nr 147 Jaan Oruaas
nr 148 Toomas Tõnise
nr 149 Aare Nurm
nr 150 Ranno Soots
nr 151 Kaisa Tamkivi
nr 152 Sven Luks
nr 153 Priit Raudkivi
nr 154 Enn Pung
nr 155 Margus Nõlvak
nr 156 Viktor Kropatšjov
nr 157 Bruno Engel
nr 158 Martin Kuivallik
nr 159 Aivar Urva
nr 160 Valdur Hüvato
nr 161 Heli Karu
nr 162 Triin Raspel
nr 163 Katrin Roomere
nr 164 Rene Kaalo
 
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
nr 165 Kaarel Aruste
nr 166 Anne Velli-Eenlo
nr 167 Aivar Kilp
nr 168 Ermo Porkveli
nr 169 Aare Loik
nr 170 Enno-Peep Heintare
nr 171 Liivi Loik
nr 172 Ester Sikkar
nr 173 Angelina Niilo
 
2. Otsus jõustub allakirjutamisega.
/allkirjastatud digitaalselt/
Heldi Laks
Valimiskomisjoni esimees