Vallavanema pöördumine

Sügisega koos on Anija valda jõudnud COVID-19 teine laine.  Kui vaadata nakatunute statistikat Eesti siseselt, siis on selge, et see haigus ei näita taandumise märke. Nii on koondunud järjest enam nakatumisi ka Anija valda. Kui varasemalt oli tegu pigem üksikjuhtumitega, siis nüüd tuleb teateid pea iga päev. Kuu alguses oli koduõppel üks Kehra Gümnaasiumi klass, tänasest on suletud Lastetare ja Lepatriinu lasteaias mõlemas üks rühm.

Lasteaia juhtkond ja abipersonal on suunatud kaugtööle. Anija vallamaja teenindab alates tänasest kodanikke eelregistreerimise alusel ja ametnike vastuvõtule tulevad kodanikud peavad kandma kaitsemaske.  Maskid jagatakse vastuvõtule tulevatele inimestele vallamaja uksel.

Palun kõikidel inimestel järgida Terviseameti poolt antud soovitusi ja haigusnähtude korral püsida kodus ning konsulteerida perearstiga.

Vallavalitsus on valmis abistama karantiinis või haigusnähtudega kodanikke. Palun andke meile julgesti teada, tagame soovi korral Teie anonüümsuse. Olen veendunud, et koos, ühiselt pingutades saame ka sellest haiguse puhangust üle.

Olge terved ja jäägem terveks!

vallavanem

Riivo Noor