Tee üks väike heategu!

🌞Kallid Anija valla (aga mitte ainult Anija valla) kodanikud.
Meil on teile palve 🙏 Mõelge korraks oma sugulaste, tuttavate, sõprade ja niisama toredate inimeste peale 💬. Kas teil tuleb meelde mõni inimene, kellel võib praeguses keerulises olukorras abi vaja minna? Keegi, kes on üksi ja hirmul? Keegi, kes vajaks võib-olla, et keegi kinnitab, et kõik saab korda (sest kõik saab ühel heal päeval korda!)? Võib-olla oleks tal vaja, et keegi tema eest käiks poes 🥖🍎🥚või apteegis 💊? Kui sul tuleb keegi selline meelde, siis palun helista talle ☎️ ja küsi, kuidas tal läheb.

Hea tegu teeb hinge kergemaks ja toob rõõmu nii abivajajale kui aitajale 🦸‍♂️.

Kui teil puudub võimalus abi pakkuda, andke märku meie valla sotsiaaltöötajatele. Praegu on aeg, kus peame ühte hoidma (mitte küll sõna-sõnalt, ikka 🙋‍♂️⬅️ 2m ➡️💁‍♀️) ja mõtlema lisaks oma vajadustele ka nõrgemate ühiskonna liikmete peale.

Suur tänu, et märkad!!!

Meie infotelefon 5296771