Seoses leviva viirusega COVID-19

Head Anija valla elanikud!

Seoses leviva viirusega COVID-19 on kohalikud omavalitsused keeruliste otsuste ees.
Me peame olema valmis kriisidele (sh viiruse leviku tõkestamine) kiirelt reageerima. Anija vallavalitsus valmistub häireteks igapäevastes toimingutes. Oluline on tagada meie valla inimestele elutähtsad teenused. Koolide ja lasteaedade töö jätkamine on tegelikult ainult üks väike, kuid kindlasti oluline osa sellest, millega kohalik omavalitsus kiiresti muutuvas olukorras peab toime tulema.

12. märtsil kell 15.30 kogunenud vallavalitsus analüüsis kaardistatud hetkeolukorda Anija valla territooriumil ja hallatavates asutustes. Meie kasutuses oleva info põhjal saame öelda, et asutused toimivad ja osutavad elanikele teenuseid. Asutused järgivad igapäevaselt Terviseameti ning haridusasutused ka Haridus- ja Teadusministeeriumi infot, nõuandeid ja soovitusi.
Soovitame igal Anija valla elanikul jälgida Terviseameti soovitusi, mis jõuavad inimesteni nii kodulehe kui ka meediakajastuste kaudu.
Olge terved ja aitame kõik koos kaasa terveks jäämisel!

Vallavanem
Riivo Noor