Puulehtede äravedu Kehras linnas ja Lehtmetsa külas

Puulehtede äravedu Kehra linna ja Lehtmetsa küla korteriühistutelt ning eramajaomanikelt hakkab toimuma alates 5.10. Puulehtede vedu toimub ainult spetsiaalse märgistusega 250 liitristes kottides. Kõikidele korteriühistutele ja erakinnistute omanikele, kes koristavad puulehti vallale kuuluvalt maalt, on 40tk märgistatud lehekoti äravedu tasuta. Spetsiaalse märgistusega lehekottide saamiseks tuleb saata soov Velko AV OÜ-le teenused@velko.ee või telefonil 6085564. Eraldi lehtede veo tellimiseks on võimalik märgistatud lehekotte soetada Velko AV OÜ-st hinnaga 12€/rull (10 kotti 250L), mille äravedu tasuta. Lehekottidesse on keelatud panna muid jäätmeid peale puulehtede! Kõikide muude (spetsiaalse märgistuseta) lehekottide äraveo puhul kehtib hind 2,50€/kott. Puulehti on võimalik ka tasuta ära anda Kehra reoveepuhastisse, aadressil Raja põik 1. Selleks tuleb eelnevalt registreerida telefonil 53321287.