« Tagasi

Noori kutsutakse osalema koolitustel, et saada juutuuberiteks ning teha selle abil noorsootööd

 

Sügisel algab koolitussari SisuAkadeemia noortele vanuses 14-26 eluaastat, aga osalema on oodatud ka noorema ealised. Koolitused alustavad 1. oktoobril piirkonna noortekeskuses kümnel järjestikusel nädalal ja on noortele tasuta.

SisuAkadeemia projekti eesmärk on noorteinfo jõudmine sihtgrupini kanalite kaudu, mida noored igapäevaselt ise kasutavad ning jälgivad. Alaeesmärk on koolitada noori pädevateks ja kvaliteetseteks sisuloojateks, kes edastavad oma piirkonna noortele suunatud informatsiooni youtube või mõne teise platvormi kaudu. Piirkonna noored jõuavad edaspidi erinevate noorsootöö tegevusteni just nende kanalite kaasabil, kus tulevastest ja toimunud sündmustest avaldatakse videoklippe, vloge ning leidub ka muid põnevaid noori huvitavaid teemasid.

SisuAkadeemia tegevus pakub noortele võimaluse saada uusi teadmisi ja omandada tulevikuks uusi kasulikke oskusi. Antud tegevuse kaasabil saab pakkuda noortele uusi väärtusi nagu esinemisoskus, monteerimine, sisuloomine, loomingulisus, eetika ning tehnika- ja digipädevuse omandamine ja arendamine.

Kogu info SisuAkadeemia projekti kohta Anija valla kodulehel.

Registreerimine koolitusele siit leitava vormi kaudu.