Anija vallavolikogu sai uued juhid

Senine vallavolikogu esimees Toomas Tõnise teatas, et soovib end taandada volikogu esimehe kohalt, et vähendata koormust töistes tegemistes ning esitas uueks esimehe kandidaadiks ka varem seda ametit mitmel perioodil pidanud Jaanus Kalevi. Valimistel osalenud 17 volikogu liiget valisid Jaanus Kalevi esimeheks 15 poolthäälega.

Kuna 13 poolthäälega avaldati umbusaldust volikogu senisele aseesimehele Peep Kasele, valiti eilsel istungil ka uus aseesimees, kelleks sai Margus Nõlvaku ettepanekul ja 16 poolthäälega senine volikogu esimees Toomas Tõnise.

Umbusaldust avaldati 13 poolthäälega Peep Kasele ka keskkonna- ja turvalisuse komisjoni esimehena. Samal istungil toimusid uued komisjoni juhtide valimised, kus keskkonna- ja turvalisuse komisjoni esimeheks ja aseesimeheks said vastavalt Priit Raudkivi 11 poolthäälega ning Marina Petrova 4 poolthäälega. Priit Raudkivi pidas sama komisjoni esimehe ametit ka eelmisel valitsemisperioodil, Marina Petrova on olnud varem komisjoni liige.