Anija vallavalitsuse nädala eelinfo 14.01-18.01.2019

Esmaspäev 14. jaanuar

Kell 10.00 teostab ehituskomisjon järelkontrolli Mustjõe kõrtsitalus.
Kell 10.00 toimub SA Anija Mõisa Haldus nõukogu koosolek Anija mõisas. Osalevad vallavanem Arvi Karotam ja abivallavanem Marge Raja.

Teisipäev 15. jaanuar

Kell 09.00 toimub vallavalitsuse istung. Osalevad vallavanem Arvi Karotam, abivallavanem Marge Raja, abivallavanem Riivo Noor, finantsjuht Liivi Hansen ja vallasekretär Heldi Laks. Lisainfo Heldi Laks, telefon 619 9001, e-post heldi.laks@anija.ee
Kell 12.00 toimub Anija vallavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek.
Kell 17.30 toimub Anija vallavolikogu majanduskomisjoni koosolek.

Kolmapäev 16. jaanuar

Kell 08.30 toimub Anija vallavolikogu sotsiaal- ja kogukonnakomisjoni koosolek.
Kell 10.00 teostab ehituskomisjon järelkontrolli Pikva mõisas.
Kell 11.00 osalevad arendusjuht Ingeldrin Aug, abivallavanem Riivo Noor ja Sa Anija Valla Spordimaailm tegevjuht Mihkel Kuuse Regionaalsete tervisespordikeskuste toetuste taotlemise infopäeval Jõulumäel.
Kell 13.00 osaleb abivallavanem Marge Raja rahvastiku tervise arengukava ja siseturvalisuse arengukava tutvustusel ja arutelul Maardus.
Kell 18.00 toimub Anija vallavolikogu keskkonna- ja turvalisuse komisjoni koosolek.

Neljapäev 17. jaanuar

Kell 08.30 toimub Anija vallavolikogu arengu- ja eelarvekomisjoni koosolek.
Kell 12.00 osalevad abivallavanem Marge Raja, abivallavanem Riivo Noor ja majandusspetsialist Enn Pung koosolekul Anija valla haridusasutuste juhtidega Alaveres.

Reede 18. jaanuar

Kell 10.00 osalevad abivallavanem Marge Raja ja laste ja perede spetsialist Svetlava Lass koosolekul Sotsiaalkindlustusametis laste asendus- ja järelhooldusteemadel Tallinnas.
Kell 10.00 osaleb vallasekretär Heldi Laks valimisteenistuse poolt korraldatud Riigikogu valimiste teemalisel nõupidamisel Tallinnas.