Anija vallavalitsuse nädala eelinfo 11.03 - 15.03.2019

Teisipäev 12. märts

Kell 09.00 toimub vallavalitsuse istung. Osalevad vallavanem Arvi Karotam, abivallavanem Marge Raja, abivallavanem Riivo Noor, finantsjuht Liivi Hansen ja vallasekretär Heldi Laks. Lisainfo Heldi Laks, telefon 619 9001, e-post heldi.laks@anija.ee
Kell 17.00 Kehra kooliõue-linnaväljaku projekti töögrupi koosolek volikogu saalis. Osalevad vallavanem Arvi Karotam ja abivallavanem Riivo Noor.

Kolmapäev 13. märts

Kell 08.30 toimub volikogu saalis Anija vallavolikogu Sotsiaal- ja kogukonnakomisjoni koosolek.
Kell 10.00 vallavanem Arvi Karotam osaleb ajalehe Sõnumitooja üldkoosolekul Kiiu mõisas.
Kell 18.00 toimub volikogu saalis Anija vallavolikogu Keskkonna- ja turvalisuse komisjoni koosolek.

Neljapäev 14. märts

Kell 10.00 osalevad maakorraldaja Mait Paasik ja taristuspetsialist Margus Molok Tallinnas koolitusel "Avaliku huvi realiseerimine ja omaniku õigused".
Kell 08.00 osalevad referent Ilsia Väli ja infospetsialist Lilja Piibeleht-Tarassov dokumendihaldussüsteemi Amphora visioonipäeval Pärnus.
Kell 08.30 toimub volikogu saalis Anija vallavolikogu Arengu- ja eelarvekomisjoni koosolek.