Anija Vallavalitsus korraldab puulehtede tasuta äraveo Kehra linna ja Lehtmetsa küla korteriühistutele.

Anija Vallavalitsus korraldab Kehra linna ja Lehtmetsa küla korterelamute puulehtede tasuta äraveo eelneva registreerumise alusel. Ühe kinnistu kohta on võimalik tasuta ära anda kuni 10 ning maksimaalselt 250 liitri suurust prügikotti puulehti. Iga järgneva koti eest rakendatakse tasu 2,50.- eurot + käibemaks (3.- eurot). Kotid tuleb koondada sõidutee äärde nähtavasse ja ligipääsetavasse kohta. Kottidesse tohib panna ainult puulehti, muu praht ja jäätmed on keelatud!

Lehekottide äraveo tellimiseks palun registreerida enda korteriühistu hiljemalt 6. novembriks 2019.a teenused@velko.ee või tel. 608 5564. Registreerimiseks edasta korteriühistu nimi, aadress, kontaktisiku nimi ning kontakttelefon.

Lisaks on võimalik lehti tasuta ära viia (prügikotid tuleb ise tühjaks kallata) Kehra reoveepuhastisse eelneva kokkuleppe alusel võttes ühendust tel 53321287.