« Tagasi

HEAKORRAKONKURSS „KAUNIS KODU 2017“

2017 aastal toimus Anija valla heakorrakonkurss „Kaunis Kodu 2017", mille idee on tunnustada Anija valla elanike tegevust kinnistu korrastamisel ja kaunimaks muutmisel, kuna see aitab kaasa elukeskkonna kaunimaks ja puhtamaks muutmisele ja üldise heakorrastatuse tõstmisele. Hoole ja armastuse ning tegusate kätega on loodud märkimist väärivad kaunid paigad, mille taga on töö, sihikindlus ning rahulolu oma kodupaiga kaunimaks ja puhtamaks muutmisel.

Anija valla heakorrakonkursi „Kaunis Kodu 2017" komisjon koosseisus Anija vallavanem Arvi Karotam, Anija valla arhitekt-planeeringuspetsialist Inga Vainu, Anija valla keskkonnaspetsialist Astrid Promet, Raasiku valla arhitekt Heli Tomps ning aianduskonsultant Eneli Käger selgitasid välja selle aasta parimad:

  1. Eramud ja aiamajad, mis paiknevad tiheasustuses
  1. Koht Juta Kärtner´i, Liivi Pajus´e ja Mai Verk´i kodu Pärna tn 2 eramu Kehra linnas
  1. Maakodud ja aiamajad, mis paiknevad hajaasustuses
  1. Koht Janek ja Kairi Lass´i kodu Umboja talu Ülejõe külas
  1. Koht Toivo ja Reene Mugamäe kodu Sae talu Raudoja külas
  1. Korterelamud, paarismajad ja ridaelamud
  1. Koht Korteriühistu Keskuse 7 Kehra, Keskuse tn 7 Kehra linn

 

Anija valla heakorrakonkursi „Kaunis Kodu 2017" komisjon otsustas sellel aastal kategoorias ühiskondlikud, äri- ja tootmisobjektid I koha preemiat mitte välja anda.

Iga kategooria parimat tunnustab Anija Vallavalitsus 500.- eurose preemia, seinaplaadi ning tänukirjaga. Iga kategooria paremuselt järgmiseid tunnustab Innotrade Group OÜ ja Tuhala BIO OÜ kingikotiga, millest võib leida mitmesuguseid väetisi.

Anija Vallavalitsus ja heakorrakonkursi komisjon soovib kõigile kandidaatidele edu edaspidiseks koduaia hooldamiseks, et ka teised valla kodud võtaksid teist eeskuju ning saavutaksime üheskoos ilusa ja heakorrastatud koduvalla.