Komisjonid ja fraktsioonid

24.10.18

Arengu- ja eelarvekomisjon 

Liikmed

Telefon

E-Post

Margus Nõlvak (esimees)

504 1010

margus.nolvak@hotmail.com

Aare Nurm (aseesimees) 5691 9198

aare.nurm1@gmail.com

Heli Karu 56225030

karu.heli@gmail.com

Jaanus Kalev 5147810

jaanus.kalev@anija.ee

Jaan Oruaas

58451293

jaan.oruaas@anija.ee

Peep Kask

53429665

peepkask78@gmail.com

Jüri Lillsoo 5179767

jyri.lillsoo@anija.ee

Inga Leoke-Bosenko 5800 7170

leoke.inga@gmail.com

 

Haridus- ja kultuurikomisjon 

Liikmed

Telefon

E-Post

Heli Karu (esimees) 56225030

karu.heli@gmail.com

Ranno Soots (aseesimees)

505 0464

info@kaes.ee

Kaido Kreintaal

Ei avaldata

Ei avaldata
Anna Nilisk Ei avaldata voose@anija.ee

Kaisa Tamkivi

56985559

kaisatamkivi@gmail.com

Indrek Lillsoo Ei avaldata Ei avaldata
Thea Luik Ei avaldata Ei avaldata
Inga Koitla 5664 6690 ingakoitla@gmail.com
Katrin Roomere Ei avaldata Ei avaldata
Rene Kaalo 527 4128 rene@sohvik.ee

 

Keskkonna- ja turvalisuse komisjon 

Nimi

Telefon

E-post

Peep Kask (esimees) 53429665

peepkask78@gmail.com

Priit Raudkivi (aseesimees) 5562 1668

rapriit@gmail.com

Angelika Varis Ei avaldata Ei avaldata
Triin Raspel Ei avaldata traspel@gmail.com
Marina Petrova 511 2077 marina.petrova@horizon.ee
Erik Jüriöö Ei avaldata Ei avaldata
Valdur Hüvato Ei avaldata Ei avaldata
Sven Luks 5635 8352 svenluks@gmail.com

 

Majanduskomisjon 

Liikmed

Telefon

E-Post

Aare Nurm (esimees) 5691 9198

aare.nurm1@gmail.com

Toomas Tõnise (aseesimees) 501 2265

toomas.tonise@gmail.com

Margo Külv Ei avaldata Ei avaldata
Silver Nurmsalu Ei avaldata Ei avaldata
Bruno Engel Ei avaldata Ei avaldata
Marek Suik Ei avaldata Ei avaldata
Rein Lass Ei avaldata rein.lass@mail.ee
Kalle Saarmas 524 7487 kalle.saarmas@mail.com

 

Revisjonikomisjon 

Liikmed

Telefon

E-Post

Jüri Lillsoo (esimees)  

jyri.lillsoo@anija.ee

Viktor Kropatšjov 508 2087

alukvik@gmail.com

Kalle Saarmas 524 7487

kalle.saarmas@gmail.com

 

Sotsiaal- ja kogukonnakomisjon

Liikmed

Telefon

E-Post

Inga Leoke-Bosenko (esimees) 5800 7170

leoke.inga@gmail.com

Natalja Jakovenko (aseesimees) 5649 5034 natalija.jakovenko@online.ee
Kai Viirmann Ei avaldata sotsiaalkeskus@anija.ee
Ellen Pajumäe Ei avaldata Ei avaldata
Ljudmilla Reigo Ei avaldata Ei avaldata
Margit Aasmaa Ei avaldata Ei avaldata
Kristel Lään Ei avaldata Ei avaldata
Jüri Lillsoo 5179767 jyri.lillsoo@anija.ee

 

Keskfraktsioon

Liikmed

Telefon

E-Post

Jaanus Kalev (esimees) 5147810 jaanus.kalev@anija.ee
Jüri Lillsoo (aseesimees) 5179767 jyri.lillsoo@anija.ee
Inga Leoke-Bosenko 5800 7170 leoke.inga@gmail.com
Natalija Jakovenko 5649 5034 nataljaj@hot.ee
Marina Petrova 511 2077 marina.petrova@horizon.ee

 

Reformifraktsioon

Liikmed

Telefon

E-Post

Inga Koitla (esimees) 5664 6690 ingakoitla@gmail.com
Peep Kask 53429665 peepkask78@gmail.com
Kalle Saarmas 524 7487