Komisjonid ja fraktsioonid

23.04.20

Arengu- ja eelarvekomisjon 

Liikmed

Telefon

E-Post

Margus Nõlvak (esimees)

504 1010

margus.nolvak@hotmail.com

Aare Nurm (aseesimees) 5691 9198

aare.nurm1@gmail.com

Heli Karu 56225030

karu.heli@gmail.com

Jaanus Kalev 5147810

jaanus.kalev@anija.ee

Toomas Tõnise

501 2265

toomas.tonise@gmail.com

Priit Raudkivi

5562 1668

rapriit@gmail.com

Hannes Pikkel 56472669

hannespikkel@gmail.com

Inga Leoke-Bosenko 5800 7170

leoke.inga@gmail.com

 

Haridus- ja kultuurikomisjon 

Liikmed

Telefon

E-Post

Heli Karu (esimees) 56225030

karu.heli@gmail.com

Ranno Soots (aseesimees)

505 0464

info@kaes.ee

Kaido Kreintaal

Ei avaldata

Ei avaldata
Anna Nilisk Ei avaldata voose@anija.ee

Kaisa Tamkivi

56985559

kaisatamkivi@gmail.com

Indrek Lillsoo Ei avaldata Ei avaldata
Thea Luik Ei avaldata Ei avaldata
Inga Koitla 5664 6690 ingakoitla@gmail.com
Katrin Roomere Ei avaldata Ei avaldata
Rene Kaalo 527 4128 rene@sohvik.ee

 

Keskkonna- ja turvalisuse komisjon 

Nimi

Telefon

E-post

Priit Raudkivi (esimees) 5562 1668

rapriit@gmail.com

Marina Petrova (aseesimees) 511 2077

marina.petrova@horizon.ee

Peep Kask 5342 9665 peepkask78@gmail.com
Erik Jüriöö Ei avaldata erik.jurioo@velko.ee
Valdur Hüvato 509 6206 v.hyvato@gmail.com
Sven Luks 5635 8352 svenluks@gmail.com
Priit Vabamäe Ei avaldata priitvab@gmail.com
     

 

Majanduskomisjon 

Liikmed

Telefon

E-Post

Aare Nurm (esimees) 5691 9198

aare.nurm1@gmail.com

Hannes Pikkel (aseesimees) 56472669

hannespikkel@gmail.com

Margo Külv Ei avaldata Ei avaldata
Silver Nurmsalu Ei avaldata Ei avaldata
Bruno Engel Ei avaldata Ei avaldata
Marek Suik Ei avaldata Ei avaldata
Rein Lass Ei avaldata rein.lass@mail.ee
Kalle Saarmas 524 7487 kalle.saarmas@mail.com

 

Revisjonikomisjon 

Liikmed

Telefon

E-Post

Hannes Pikkel (esimees) 5647 2669

hannespikkel@gmail.com

Inga Koitla 5664 6690

ingakoitla@gmail.com

Viktor Kropatšjov 508 2087

alukvik@gmail.com

 

Sotsiaal- ja kogukonnakomisjon

Liikmed

Telefon

E-Post

Inga Leoke-Bosenko (esimees) 5800 7170

leoke.inga@gmail.com

Natalja Jakovenko (aseesimees) 5649 5034 natalija.jakovenko@online.ee
Kai Viirmann Ei avaldata sotsiaalkeskus@anija.ee
Ellen Pajumäe Ei avaldata Ei avaldata
Ljudmilla Reigo Ei avaldata Ei avaldata
Margit Aasmaa Ei avaldata Ei avaldata
Kristel Lään Ei avaldata Ei avaldata
Jüri Lillsoo 5179767 jyri.lillsoo@anija.ee

 

Keskfraktsioon

Liikmed

Telefon

E-Post

Inga Leoke-Bosenko (esimees) 5800 7170 leoke.inga@gmail.com
Hannes Pikkel (aseesimees) 5647 2669 hannespikkel@gmail.com
Jaanus Kalev 514 7810 jaanus.kalev@anija.ee
Natalija Jakovenko 5649 5034 nataljaj@hot.ee
Marina Petrova Ei avaldata marina.petrova@horizon.ee

 

Reformifraktsioon

Liikmed

Telefon

E-Post

Inga Koitla (esimees) 5664 6690 ingakoitla@gmail.com
Peep Kask 53429665 peepkask78@gmail.com
Kalle Saarmas 524 7487