Anija vallavalitsuse nädala eelinfo 11.10. - 17.10.2021

Teisipäev 12. oktoober

Kell 08.30 toimub vallavalitsuse istung. Osalevad vallavanem Riivo Noor, abivallavanem Enn Pung, abivallavanem Marge Raja, finantsjuht Liivi Hansen ja vallasekretär Heldi Laks. Lisainfo Heldi Laks, telefon 619 9001, e-post heldi.laks@anija.ee .
Kell 13.00 osaleb arendusjuht Meeli Kuul struktuurifondide projektide ettevalmistamise töötubade Harjumaa arutelul.
Kell 14.00 osaleb arendusjuht Meeli Kuul veebiseminaril „Energy planning in local municipality".
Kell 15.00 osalevad vallavanem Riivo Noor, abivallavanem Marge Raja ja finantsjuht Liivi Hansen Anija valla allasutuste juhtide ja vallavalitsuse koosolekul.

Kolmapäev 13. oktoober

Kell 09.00 toimub Anija vallavalitsuse teenistujate veebikoolitus küberturvalisuse teemal.
Kell 10.00 osalevad abivallavanem Marge Raja ja sotsiaaltööspetsialist Airi Hõrrak koostöökohtumisel Ida-Harju kriminaalhooldusosakonna ja omavalitsuse sotsiaalvaldkonna spetsialistidega.
Kell 10.00 vallasekretär Heldi Laks Harju Maakohtus kohtuistungil tsiviilasjas 2-21-6260 .

Neljapäev 14. oktoober

Kell 13.00 osaleb abivallavanem Marge Raja projekti „Integreeritud tugiteenused koolist väljalangevuse ennetamiseks" infotunnil.
Kell 14.30 osaleb abivallaavnem Marge Raja Harno huvihariduse-ja huvitegevuse infotunnil.
Kell 17.00 toimub Anija vallavolikogu korraline istung Anija mõisa aidas.

Reede 15. oktoober

Kell 08.30 toimub vallavalitsuse töötajate infotund.
Kell 10.00 osalevad vallasekretär Heldi Laks ja infospetsialist Lilja Piibeleht-Tarassov SPOKU vormide loomise koolitusel.

Laupäev 16. oktoober

Kell 11.00 valimiskomisjoni esimees/vallasekretär Heldi Laks Tallinnas riigi valimisteenistuses väljaspool elukohta hääletanud valijate ümbrikute vahetusel.

Põhapäev 17. oktoober

Kell 20.00 teeb valimiskomisjon vallavalitsuse väikses nõupidamisteruumis selgeks väljaspool elukohta hääletanud valijate valimistulemused.