Anija vallavalitsuse nädala eelinfo 09.12. - 13.12.2019

Esmaspäev 9. detsember

Kell 17.30 osaleb abivallavanem Marge Raja Anija Valla Lasteaiad hoolekogu koosolekul.

Teisipäev 10. detsember

Kell 10.00 toimub vallavalitsuse istung. Osalevad vallavanem Riivo Noor, abivallavanem Enn Pung, abivallavanem Marge Raja, finantsjuht Liivi Hansen ja vallasekretär Heldi Laks. Lisainfo Heldi Laks, telefon 619 9001, e-post heldi.laks@anija.ee
Kell 15.00 osaleb vallavanem Riivo Noor OÜ Velko AV nõukogu koosolekul.
Kell 17.30 toimub Anija vallavolikogu Majanduskomisjoni koosolek.
Kell 18.00 osaleb abivallavanem Marge Raja MTÜ Ida-Harju Koostöökoda juhatuse koosolekul.

Kolmapäev 11. detsember

Kell 08.30 toimub Anija vallavolikogu Sotsiaal- ja kogukonnakomisjoni koosolek.
Kell 10.00 osalevad vallavalitsuse ametnikud meeskonnakoolitusel. Vallavalitsus on kell 10.00-16.30 suletud.
Kell 17.30 toimub Anija vallavolikogu Keskkonna- ja turvalisuse komisjoni koosolek.

Neljapäev 12. detsember

Kell 08.30 toimub Anija vallavolikogu Arengu- ja eelarvekomisjoni koosolek.
Kell 10.00 kohtuvad Anija vallavalitsuse, MTÜ Puhas Ring ja valla allasutuste esindajad Tootjavastutusorganisatsioon OÜ esindajatega. Arutatakse jäätmemajanduse korraldamist valla hallatavates asutustes.
Kell 10.00 osaleb arendusjuht Ingeldrin Aug Avaliku Halduse Arenduskeskuse poolt korraldataval arendusjuhtide arenguprogrammi III moodulis teemal  ARENDUSTEGEVUS JA VALDKONDADE SIDUSUS Rakveres.

Reede 13. detsember