Anija vallavalitsuse nädala eelinfo 2.12 - 6.12.2019

Esmaspäev 02. detsember

Kell 10.00 osaleb vallavanem Riivo Noor kohtumisel AS Merko Infra juhtidega.

Teisipäev 03. detsember

Kell 08.15 osaleb arendusjuht Ingeldrin Aug Kehra Gümnaasiumis üle-maailmse annetamise päeva puhul korraldatud üritusel, et tutvustada õpilastele Anija Lülitit.
Kell 09.00 osaleb abivallavanem Marge Raja keelekümbluse koosolekul Lasteatare lasteaias koos "Vindi" lasteaia-metoodikakeskuse ekspertidega.
Kell 12.00 osaleb abivallavanem Marge Raja Harjumaa Tervisenõukogu töökoosolekul Tallinnas.
Kell 14.00 toimub Anija valla üldplaneeringu avalik arutelu Kehra rahvamajas.
Kell 17.00 toimub Anija valla üldplaneeringu avalik arutelu Aegviidu lasteaias.
Kell 17.00 toimub volikogu saalis Anija valla kriisikomisjoni koosolek. Osalevad Riivo Noor, Martin Kuivallik, Avo Aljas, Lilja Piibeleht-Tarassov, Kristiina Kari, Heldi Laks, Ingeldrin Aug, Erik Jüriöö, Indrek Laaneveer, Ago Pärnamäe, Jaanus Kalev, Viljo Leis, Enn Pung, Mait Paasik, Airi Hõrrak, Marianne Leis, Marge Raja ja Kristel Lään.

Kolmapäev 04. detsember

Kell 08.30 toimub vallavalitsuse istung. Osalevad vallavanem Riivo Noor, abivallavanem Enn Pung, abivallavanem Marge Raja, finantsjuht Liivi Hansen ja vallasekretär Heldi Laks. Lisainfo Heldi Laks, telefon 619 9001, e-post heldi.laks@anija.ee
Kell 14.00 osaleb vallavanem Riivo Noor Ühendatud Terviseradade koosolekul.

Neljapäev 05. detsember

Kell 10.00 osaleb abivallavanem Marge Raja Harjumaa terviseedenduse infopäeval Tallinnas.
Kell 10.30 osaleb arendusjuht Ingeldrin Aug seminaril „Kohaliku omavalitsuse roll ja võimalused riiklike kliima- ning energiapoliitika eesmärkide elluviimisel" Tallinnas.
Kell 13.00 osaleb vallavanem Riivo Noor MTÜ Põhja- Eesti Ühistranspordikeskuse 15. sünnipäeval.

Reede 06. detsember

Kell 09.00 osalevad referent Ilsia Väli ja vallasekretär Heldi Laks Tallinnas õigusloome metoodika koolitusel.
Kell 10.00 osaleb abivallavanem Marge Raja sotsiaalvaldkonna juhtide supervisioonil Tallinnas.