Anija vallavalitsuse nädala eelinfo 15.10-19.10.2018

Teisipäev 16. oktoober

Kell 09.00 toimub vallavalitsuse istung. Osalevad vallavanem Arvi Karotam, abivallavanem Marge Raja, abivallavanem Riivo Noor, finantsjuht Liivi Hansen ja vallasekretär Heldi Laks. Lisainfo Heldi Laks, telefon 619 9001, e-post heldi.laks@anija.ee
Kell 15.00 vallavanem Arvi Karotam külastab turismiettevõtluse valikaine õpilastega reisilaeva Baltic Queen.
Kell 17.30 osaleb vallavanem Arvi Karotam Vabadussõja Lahinguvälja mälestusmärgi taastamise töögrupi koosolekul Kehra raudteejaamas.
Kell 18.30 osaleb abivallavanem Marge Raja Aegviidu Kooli hoolekogu koosolekul.

Kolmapäev 17. oktoober

Kell 09.00 osalevad vallasekretär Heldi Laks, registripidaja Ene Olesk ja infospetsialist Lilja Piibeleht-Tarassov Rahvastikuregistri seminaril Tartus.
Kell 10.00 osaleb vallavanem Arvi Karotam Harjumaa Omavalitsusliidu volikogu istungil Viinistu Kultuuri- ja Konverentsikeskuses.

Neljapäev 18. oktoober

Kell 08.00 osalevad vallasekretär Heldi Laks, registripidaja Ene Olesk ja infospetsialist Lilja Piibeleht-Tarassov Rahvastikuregistri seminaril Tartus.
Kell 09.00 toimub volikogu saalis Anija vallavolikogu korraline istung.
Kell 09.00 osalevad abivallavanem Marge Raja ja noorsootöö spetsialist Tuuliki Rohtla huvihariduse ja huvitegevuse konverentsil "Huvi. Väärtus(ed).Tulevik."  Tallinnas.
Kell 12.00 vallavanem Arvi Karotam notariaalse lepingu allkirjastamisel Anija päikesejaama rajamiseks.

Reede 19. oktoober

Kell 10.00 abivallavanem Riivo Noor osaleb infopäeval "Süüteoennetus läbi turvalise keskkonna kujunduse"
Kell 18.00 osaleb vallavanem Arvi Karotam Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku juhatuste esimeeste konverentsil.