Külavanemad ja/või külaelu edendajad, MTÜ-d

ANIJA VALLA KÜLAVANEMAD JA KÜLAELU EDENDAJAD

Külavanemad

1. Voose küla Andrus Nilisk andrus.nilisk@gmail.com
2. 
Pikva ja Arava küla Erik Jüriöö erikjyrioo@gmail.com
3. Kihmla ja Salumäe küla Tiina Nurmik tiinanurmik@gmail.com
4. Alavere ja Uuearu küla Tarvo Maripuu maripuutarvo@gmail.com
5. Anija ja Kuusemäe küla Marek Suik marek@katkera.ee
6. Vetla küla Endla Gellert endla.gellert@gmail.com
7. Härmakosu küla Viktor Kropatšjov alukvik@gmail.com
8. Lilli küla Bruno Engel info@lillikyla.eebruno@lilliagro.ee
9. Linnakse küla Urve Külv urve.kulv@gmail.com

Külaelu edendajad ja kogukonnaseltsid

1. MTÜ Alavere Külaarendamise Selts  k2tlintakk@gmail.comjaanus.kalev@anija.ee
2. MTÜ Pikva-Arava Külaelu pikvaarava@gmail.com
3. Salumetsa küla esindajad Maira Vahula mairavahula@gmail.com ja Sebastien Migeotte sebastien@mscoaching.ee
4. MTÜ Soodlast Kõrveni marilitammaru@hot.eekaisatamkivi@gmail.comsoodlastkorveni@gmail.com
5. MTÜ Voose Külaselts voose@voose.ee
6. MTÜ Rooküla Külaselts, jane.mattik@gmail.comindrek.leht@mail.ee
7. MTÜ Kihmla-Salumäe kihmlasalumae@gmail.com
8. MTÜ Linnakse Küla Haridus-Ja Arendusselts urve.kulv@gmail.com
9. MTÜ Mustjõe Külaselts, kyla@mustjoe.ee
10. Pillapalu küla, Pirjo Land,  pirjoland@ymail.com
11. Voose Rahvamaja, Alavere Rahvamaja voose@anija.ee