Anija vallavalitsus

Registrikood: 75018816
Tehingupartneri kood: 131101
Telefon: 619 9000
E-post: anija@anija.ee
Aadress: F. R. Kreutzwaldi tn 6
74307 Kehra, Harju maakond
 
Arvelduskontod: 
SEB Pank a/a EE391010002018897002
Swedbank a/a EE922200001120120102
 
E-arvete vastuvõtmise teenusepakkuja on Omniva, AS Eesti Post.
Teenuse pakkuja on Finbite OÜ.
 
Vallavalitsuse ametnike ja töötajate vastuvõtuajad:

E             13.30 – 16.00

T              9.00 – 12.00; 16.00 – 18.00

N             9.00 – 12.00

Vastuvõtuaja paremaks planeerimiseks palume teil soovitud ametnikuga kokkusaamine eelnevalt telefoni või elektronposti vahendusel kokku leppida. 

AEGVIIDU ESINDUS

Kase 10, Aegviidu

ANNE RUUS esmaspäevkolmapäev telefon: 605 1770

KRISTEL LÄÄN neljapäev telefon: 522 2764

TÕNU KIRVES reede telefon: 5125244

 

 

 

Kantselei

Nimi

Amet

Telefon

Mobiil

E-post

Haridus

Ametijuhend

Heldi Laks

Vallasekretär 619 9001 55511866

heldi.laks@anija.ee

kõrg  

Ilsia Väli

Referent 619 9023 55511877 ilsia.vali@anija.ee kõrg  

Kristiina Kari

Registripidaja-referent

619 9002

55513080

kristiina.kari@anija.ee kõrg  

Lilja Piibeleht-Tarassov

Infospetsialist

619 9000

5296771

lilja.piibeleht-tarassov@anija.ee

kesk-eri  

 

     

 

   

 

Vallavalitsus

Nimi

Amet

Telefon

Mobiil

E-post

Haridus Ametijuhend

Riivo Noor

Vallavanem

619 9004

5088236

riivo.noor@anija.ee

kõrg   

Marge Raja

Abivallavanem 619 9005 5125245 marge.raja@anija.ee kõrg  

Liivi Hansen

Finantsjuht

619 9010

5125241

liivi.hansen@anija.ee

kõrg  
Enn Pung Abivallavanem  6199015 5109285 enn.pung@anija.ee kõrg  

 

Sotsiaalvaldkond

Nimi

Amet

Telefon

Mobiil

E-post

Haridus

Ametijuhend

Airi Hõrrak

Sotsiaaltööspetsialist
teenuste alal

619 9006

55511944

airi.horrak@anija.ee

kõrg

 

Marianne Leis

laste hoolekandespetsialist

619 9009

56848259

marianne.leis@anija.ee

kõrg

 

Kristel Lään

Sotsiaaltööspetsialist

605 1776

5222764

kristel.laan@anija.ee

kõrg

 

Lydia Kruusmann

Laste ja perede spetsialist

619 9014

55510530

lydia.kruusmann@anija.ee

kõrg

 

Svetlana Lass

Laste ja perede spetsialist

619 9008

5125242

 svetlana.lass@anija.ee

kõrg

 

Olga Harkmann

Sotsiaaltööspetsialist
toetuste alal

 

619 9007

53311154

olga.harkmann@anija.ee

kõrg

 

 

Finantsvaldkond

Nimi

Amet

Telefon

Mobiil

E-post

Haridus

Ametijuhend

Liivi Hansen

Finantsjuht

619 9010

5125241

  liivi.hansen@anija.ee kõrg  

Mairit Margat

Raamatupidaja

619 9011

 

mairit.margat@anija.ee

rak. kõrg  

Maire Sikkar

Raamatupidaja

619 9013

5272589

maire.sikkar@anija.ee

kesk  

 

Ehituse, planeerimise ja maakorralduse valdkond

Nimi

Amet

Telefon

Mobiil

E-post

Haridus

Ametijuhend

Anne Ruus Ehitusreferent 6051770; 6199026   anne.ruus@anija.ee kõrg  
Inga Vainu Arhitekt-planeeringuspetsialist 619 9016 5272963 inga.vainu@anija.ee kõrg  

Mait Paasik

Maa- ja teespetsialist

619 9021

53338408

mait.paasik@anija.ee

kõrg  

Viljo Leis

Ehitus- ja hankespetsialist

619 9017

5125243

viljo.leis@anija.ee

kõrg  

 

Keskkonna ja taristu valdkond

Nimi

Amet

Telefon

Mobiil

E-post

Haridus  

Evelin Kolbak

Keskkonnaspetsialist

619 9022

58189033

evelin.kolbak@anija.ee

kõrg  

Tõnu Kirves

Majandusspetsialist

619 9020

5125244

tonu.kirves@anija.ee

kõrg  

 

 

Järelevalve valdkond

Nimi Amet Telefon Mobiil E-post Haridus Ametijuhend

Mihhail Lopatkin

Järelevalve spetsialist

619 9018 55512773

mihhail.lopatkin@anija.ee

kõrg

 

 

Arendusvaldkond

Nimi

Amet

Telefon

Mobiil

E-post

Haridus Ametijuhend

Meeli Kuul

Arendusjuht

619 9025

58200239

meeli.kuul@anija.ee

kõrg