Veebikoolitus korteriühistute teemal

Võimalus osaleda uut korteriühistuseadust puudutaval veebiseminaril 14.veebruaril kell 13:30. Tallinna notar Priidu Pärna räägib lähemalt uue seadusega seonduvatest päevakorralistest probleemidest ning jagab soovitusi.

Mõned olulisemad teemad, millest tuleb juttu:

1. Kuidas uus seadus puudutab olemasolevaid ühistuid?
  2. Kas ühistu on kohustuslik ka paarismajades ja ridaelamutes?
  3. Kas ühistu tekib ka kaasomandis olevates majades?
  4. Kas ühistu loomine riigi poolt on omanikele tasuline?
  5. Kas sundühistu saab ära likvideerida?

Veebiseminari viib läbi Tallinna notar Priidu Pärna, kes selgitab muu hulgas, kuidas uus korteriomandi ja korteriühistuseadus puudutab olemasolevaid korteriühistuid ning vastab veebiseminaril osalejate küsimustele.

Priidu Pärna on pikalt töötanud Justiitsministeeriumis, kus ta oli nii majandusõiguse osakonna peaspetsialist, asekantsler kui ka kantsler. Ta on lõpetanud Tartu ülikooli õigusteaduskonna ning tegutseb alates 2006. aastast notarina.

Lisaks kuulub Priidu Pärna Eesti Omanike Keskliitu, Eesti Akadeemilise Õigusteaduse Seltsi, Eesti Muinsuskaitse Seltsi ning on alates 2015. aastast Riigi Muinsuskaitse Nõukogu liige.

Palun registreerige end SIIT!

Soodushind 39 eurot + km (koos km-ga 46,80 eurot) kehtib 9. veebruarini. Täishind 59 eurot + km (koos km-ga 70,80 eurot).

Lisainfo: Annika Laur, tel 56 472 465, e-post annika.laur@aripaev.ee

Veebiseminari ajal saate lektorile esitatud küsimustele kohe ka vastused. Lisaks on veebiseminari salvestus järelkuulatav nädal aega.