Projektitaotlus „Jäneda - Aegviidu - Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus kergliiklustee ehituse viimane etapp, pikkusega 3,2 km” sai EASilt positiivse vastuse.

EAS tunnistas abikõlbulikuks projekti „Jäneda - Aegviidu - Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus kergliiklustee ehituse viimane etapp, pikkusega 3,2 km". Projekti eesmärgiks on rajada 3,2 km pikkune kergliiklustee Aegviidust Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuseni, mis loob turvalise ja ohutu võimaluse liiklemiseks piirkonna külastajatele ning kohalikele elanikele.
Projekti kogumaksumus on 566 135,00 eurot, millest toetuse saaja omafinantseering on minimaalselt 84 920,25 eurot ja toetus on maksimaalselt 481 214,75 eurot.
Projekti rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise meetmest.