Anija vallavalitsus saavutas Harjumaa talispordipäevadel kolmanda koha

Reedel, 17. veebruaril toimus Harjumaa kohalike omavalitsusüksuste töötajate ja nende volikogude liikmete XXVII talispordipäev. Esindatud oli kokku üheksa valda-linna ja lisaks Maavalitsuse esindajate võistkond. Anija Vallavalitsuse esindusvõistkonda kuulusid Jaanus Kalev, Arvi Karotam, Indrek Lillsoo, Airi Hõrrak, Toomas Reisi, Mairit Margat ja Jaanika Sõmer. Talispordipäev toimus Arukülas, korraldajaks olid Raasiku vald ja Harjumaa Spordiliit.
Volikogu esimehed ja vallavanemad said kätt proovida täpsuslöökides jäähokiväravasse ning teise spordialana Euroopa riikide ja pealinnade puzzle kokkupanekul.  Kokkuvõtvalt saavutasid meie vallavanem ja volikogu esimees auväärse teise koha.
Samal ajal teised meeskonnaliikmed võistlesid innukalt vesisel ja väga libedal jäähokiväljakul trips-traps-trulli- ja rõngamängus. Äärmiselt tasavägises finaalis jäädi napilt alla Saue linna võistkonnale. Teine osa võistlustest toimus Aruküla Põhikooli võimlas. Võistleldi kiiruse, osavuse ja õnnemängudes. Korraldajad olid välja mõelnud väga huvitava teatevõistluse, mis nõudis omajagu osavust ja kiirust.
Oli pinget, lusti ja võidujanu, nalja ja naeru. Päeva lõpus tehti kokkuvõtted ja seekord osutus kõige edukamaks Saue linna võistkond. Ka Anija valla võistkond võistles väga tublilt, tuues seekord koju kolmanda koha karika.