Anija vallavalitsuse nädala eelinfo 09.04-13.04.2018

Esmaspäev, 9. aprill

Kell 10.00 vallavanem Arvi Karotam osaleb kohtumisel „Anija värvib" koostööpartneritega Tallinnas.

Kell 13.00 vallavanem Arvi Karotam osaleb kohtumisel Kaitseliidu rattamatka korraldajatega vallamajas.

Kell 13.00 osaleb abivallavanem Riivo Noor KOP infopäeval Tallinnas.

Kell 14.00 toimub Anija valla sümboolikakomisjoni koosolek vallamajas.

Kell 15.30 osaleb vallavanem Arvi Karotam ringkäigul Paasiku mõisas

Teisipäev, 10. aprill

Kell 9.00 toimub Anija vallavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek.

Kell 10.00 kohtuvad vallavanem Arvi Karotam ja abivallavanem Riivo Noor vallamajas Päästeameti esindajatega.

Kell 11.00 toimub Anija vallavalitsuse istung. Osalevad: vallavanem Arvi Karotam, abivallavanem Marge Raja, abivallavanem Riivo Noor, finantsjuht Liivi Hansen ja vallasekretär Heldi Laks. Lisainfo Heldi Laks, telefon 619 9001, e-post heldi.laks@anija.ee

Kell 15.00 osaleb vallavanem Arvi Karotam kohtumisel „Anija värvib" korraldustoimkonna ja koostööpartneritega vallamajas.

Kolmapäev, 11. aprill

Kell 8.30 toimub Anija vallavolikogu sotsiaal- ja kogukonnakomisjoni koosolek.

Kell 11.30 kohtub Anija valla valimiskomisjon Vabariigi valimisteenistuse liikmetega. Lisainfo Heldi Laks, telefon 619 9001, e-post heldi.laks@anija.ee.

Kell 14.00 toimub Anija valla laste ja perede komisjoni koosolek. Osalejad: Marge Raja, Svetlana Lass, Kristel Lään, Maire Post, Kaisa Kajo, Kairi Kilp ja Kaja Sarapuu.

Kolmapäevast reedeni osaleb vallavanem Arvi Karotam kõrgemate ametnike sotsiaalkaitse kursustel Vihula mõisas.