Anija Vallavalitsuse eelinfo 29. jaanuar - 02. veebruar 2018

Esmaspäev 29. jaanuar

Kell 10:00 abivallavanem Riivo Noor osaleb koosolekul Harjumaa Ühistranspordikeskuses Tallinnas, Roosikrantsi 2.

Teisipäev 30. jaanuar

Kell 9:00 toimub vallavalitsue istung. Lisainfo: referent Ilsia Väli 55 511 877 , ilsia.vali@anija.ee
Kell 10:00 noorsootöö spetsialist Tuuliki Rohtla ja noortekeskuse juhataja Kristiina Püi osalevad noorsootöö valdkonna koosolekul.
Kell 15:00 osaleb noorsootöö spetsialist Tuuliki Rohtla Mõmmila lasteaia hoolekogu koosolekul.
Kell 17:00 osalevad noorsootöö spetsialist Tuuliki Rohtla, laste ja perede spetsialist Svetlana Lass vallamajas hariduse valdkonna ümarlaual.
Kell 18:00 osaleb noorsootöö spetsialist Tuuliki Rohtla Lepatriinu lasteaia hoolekogu koosolekul.

Kolmapäev 31. jaanuar

Kell 9:30 osaleb noorsootöö spetsialist Tuuliki Rohtla vallamajas hariduse valdkonna ümarlaual koos Anija Vallavalitsuse, Kehra Gümnaasiumi ja Rajaleidja spetsialistidega.
Kell 15:00 osalevad noorsootöö spetsialist Tuuliki Rohtla, laste ja perede spetsialist Svetlana Lass vallamajas hariduse valdkonna ümarlaual.

Neljapäev 01. veebruar

Kell 11:00 osaleb abivallavanem Riivo Noor Maakaitsepäeva korralduse koosolekul Tallinnas, Sirge 2.

Reede 02. veebruar

Kell 9:30 toimub Anija Vallavalitsuse hariduse- ja sotsiaalvaldkonna töötajate koosolek.