Anija vallavalitsuse eelinfo 11.06 - 17.06.2018

Esmaspäev 11. juuni

Kell 16.00 toimub SA Anija Valla Spordimaailma nõukogu koosolek.

Teisipäev 12. juuni

Abivallavanem Marge Raja osaleb Harju maakonna arengustrateegia 2035+ töörühmas "Kvaliteetne elukeskkond".
Kell 10.00 vallavanem Arvi Karotam osaleb Aegviidu Kooli 1-8 klassi lõpuaktusel.
Kell 12.00-17.00 toimub sotsiaaltöötajate ja sotsiaalhooldajate väljasõidukoolitus Tallinnasse.
Kell 14.00 osaleb vallavanem Arvi Karotam kohtumisel Konkurentsiametis.

Kolmapäev 13. juuni

Keskkonaspetsialist Astrid Promet, ehituse ja planeeringutespetsialist Inga Vainu on kohtumisel Tallinna Keskkonnaametis seoses koerte jalutusväljakutega.
Kell 11.00 ehituskomisjon teostab elamu ülevaatust Pillapalu külas.
Kell 11.00 Anija Vallavalitsuse istung. Osalevad: vallavanem Arvi Karotam, abivallavanem Marge Raja, abivallavanem Riivo Noor, finantsjuht Liivi Hansen ja vallasekretär Heldi Laks. Lisainfo Heldi Laks, telefon 619 9001, e-post heldi.laks@anija.ee
Kell 13.00 toimub SA Anija Mõisa Haldus nõukogu koosolek.

Neljapäev 14. juuni

Vallavanem Arvi Karotam osaleb juuniküüditamise miitingul Kehra jaamahoone juures.
Kell 10.00 osalevad abivallavanem Marge Raja, haridus ja noorsootöö spetsialist Tuuliki Rohtla kohtumisel Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse meeskonnaga noorte ettevõtlikkuse teemadel.
Kell 13.00 toimuvad vestlused Anija Valla Lasteaiad direktori kandidaatidega.
Kell 16.30 toimub Nordwood Aegviidu Spordihoone pidulik avamine.

Reede 15. juuni

Sotstöötajate sisekoolitusena toimub HEV õpilaste võrgustiku kovisioon.
Keskkonnaspetsialist Astrid Promet osaleb "Eraisikute ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni taotlusvoor" infopäeval.
15.00 abivallavanem Marge Raja osaleb Alavere Põhikooli lõpuaktusel.

Laupäev 16. juuni

Kell 13.00 abivallavanem Marge Raja osaleb Aegviidu Põhikooli lõpuaktusel.
Kell 16.00 abivallavanem Marge Raja osaleb Kehra Gümnaasiumi 12. klassi lõpuaktusel.