Anija valla sümboolikakavandite konkurss

Anija Vallavalitsus korraldab Anija valla sümboolikakavandite konkursiks moodustatud komisjoni poolt enim punkte saanud kolme kavandi kohta arvamusküsitluse, mis toimub ajavahemikul 22.03.2018 – 04.04.2018. Rahvastikuregistri järgsed Anija valla elanikud alates vanusest 16. aastat saavad osaleda arvamusküsitluses kahel moel:

1)      osalevad valla veebilehele üles pandud küsitluses http://anija.kovtp.ee/vapi-haaletus või

2)      tulles Anija Vallavalitsuse kantseleisse, kus saavad avaldada oma arvamust paberkandjal.

Veebilehele üles pandud küsitluses osalemiseks on vajalik ID-kaardi olemasolu. Küsitluses osalemiseks peab inimene veebilehele sisse logima. Anija Vallavalitsuse kantseleisse tulles on vajalik kaasa võtta isikut tõendav dokument, mille alusel antakse isikule küsitlussedel, kuhu saab märkida oma eelistuse sümboolikakavandi osas. Arvamusküsitluses osaledes on isikul juhul, kui talle ükski kolmest kavandist ei meeldi, võimalik valida ka vastus, et talle ei meeldi ükski kolmest kavandist.

Anija Vallavalitsuse II korruse kantseleis saab paberkandjal arvamust avaldada järgmistel aegadel:

E ja K  ajavahemikul kell 9.00 – 16.00;

N ja R ajavahemikul kell 9.00 – 14.00.

Teisipäeviti on võimalik paberkandjal oma arvamust avaldada Aegviidu teeninduspunktis, asukohaga Kase tn 10 ajavahemikul kell 9.00 – 18.00