Külavanemad ja/või külaelu edendajad, MTÜ-d

25.04.17


ANIJA VALLA KÜLAVANEMAD JA KÜLAELU EDENDAJAD

Külavanemad

1. Voose küla Andrus Nilisk andrus.nilisk@gmail.com
2. Vetla küla Endla Gellert endla.gellert@gmail.com
3. Rooküla küla Helve Kotkas helve.kotkas@gmail.com
4. Anija ja Kuusemäe küla Pille Kulla kullapil@gmail.com, pille.kulla@mail.ee
5. Härmakosu küla Viktor Kropatšjov alukvik@gmail.com
6. Kihmla ja Salumäe küla Tiina Nurmik 
tiinanurmik@gmail.com
7. Lilli küla Bruno Engel info@lillikyla.ee, bruno@lilliagro.ee
8. Pikva ja Arava küla Martin Kuivallik martin.kuivallik@eesti.ee
9. Linnakse küla Urve Külv urve.kulv@gmail.com

Külaelu edendajad ja kogukonnaseltsid

1. MTÜ Alavere Külaarendamise Selts valdosoot@hot.ee, valdo@alavere.ee, jaanus.kalev@anija.ee
2. MTÜ Soodlast Kõrveni marilitammaru@hot.ee, kaisatamkivi@gmail.com, soodlastkorveni@gmail.com
3. MTÜ Voose Külaselts voose@voose.ee
4. MTÜ Rooküla Külaselts, jane.mattik@gmail.com, indrek.leht@mail.ee
5. MTÜ Pikva-Arava Külaelu sille.tekku@gmail.com, pikvaarava@gmail.com
6. MTÜ Kihmla-Salumäe kihmlasalumae@gmail.com
7. MTÜ Linnakse Küla Haridus-Ja Arendusselts urve.kulv@gmail.com
8. MTÜ 
Mustjõe Külaselts, kyla@mustjoe.ee
9. Pillapalu küla, Pirjo Land,  pirjoland@ymail.com
10. Voose Rahvamaja, Alavere Rahvamaja voose@anija.ee