Volikogu liikmed

14.10.16

Volikogu esimees: Jaanus Kalev      

Volikogu aseesimees: Jaan Oruaas 

Volikogu sekretär: Kersti Kippar, telefon 619 9024, E-post kersti.kippar@anija.ee

 

NB! Nimekiri on järjestatud volikogu liikme perekonnanime, mitte valimistulemuste järgi.

Nimi

Kontakt

E-Post

Kaarel Aruste    

515 7179

kaarelmetsad@hotmail.com

Natalija Jakovenko 56495034 natalija.jakovenko@online.ee
Urmo Sitsi 5669 2696 urmo@sitsi.ee
Jaanus Kalev 514 7810 jaanus.kalev@anija.ee
Ene Kerb 5044741 enekerb@gmail.com
Indrek Lillsoo 511 4295 sport@anija.ee
Jüri Lillsoo 517 9767

jyri.lillsoo@anija.ee

Andrus Nilisk 5050987 andrus.nilisk@gmail.com
Aare Nurm 56919198 aare.nurm1@gmail.com
Jaan Oruaas 58451293 jaan.oruaas@anija.ee
Marina Petrova 511 2077 marina.petrova@horizon.ee
Priit Raudkivi 55621668 rapriit@gmail.com
Kalle Saarmas 5247487  kalle.saarmas@mail.ee
Margus Nõlvak 504 1010 margus.nolvak@mainor.ee

Kaisa Tamkivi

56985559 kaisatamkivi@gmail.com
Tiit Tammaru 5169378 tiit.tammaru@anija.ee

Tõnis Väli

515 5873

tonis.vali@anija.ee