Komisjonid ja fraktsioonid

15.03.17

Arengu-eelarvekomisjon ( Põhimäärus lae alla siit. )

Liikmed

Telefon

E-Post

Jaan Oruaas (esimees)

58451293

jaan.oruaas@anija.ee

Andrus Nilisk (aseesimees) 5050987

andrus.nilisk@gmail.com

Kaisa Tamkivi 56985559

kaisatamkivi@gmail.com

Jaanus Kalev 5147810

jaanus.kalev@anija.ee

Kaarel Aruste

5157179

kaarel.aruste@metsad.ee

Ene Kerb

55562060

enekerb@hot.ee

Jüri Lillsoo 5179767

jyri.lillsoo@anija.ee

Priit Raudkivi 55621668

rapriit@gmail.com

Tiit Tammaru 5169378

tiit.tammaru@anija.ee

 

Haridus- ja kultuurikomisjon ( Põhimäärus lae alla siit)

Liikmed

Telefon

E-Post

Kaisa Tamkivi (esimees) 56985559

kaisatamkivi@gmail.com

Indrek Lillsoo (aseesimees)

5114295

sport@anija.ee

Renna Reisi

Ei avaldata

Ei avaldata
Anna Nilisk Ei avaldata Ei avaldata

Ene Kerb

55562060

enekerb@hot.ee

Janne Kuuskla Ei avaldata Ei avaldata
Piret Urmet Ei avaldata Ei avaldata
Peep Kask Ei avaldata Ei avaldata
Rene Kaalo Ei avaldata Ei avaldata

 

Keskkonna- ja turvalisuse komisjon ( Põhimäärus lae alla siit. )

Nimi

Telefon

E-post

Priit Raudkivi (esimees) 55621668

rapriit@gmail.com

Marina Petrova (aseesimees) 5112077

marina.petrova@horizon.ee

Taavi Tamkivi Ei avaldata Ei avaldata
Triin Raspel Ei avaldata Ei avaldata
Mihkel Kuuse Ei avaldata Ei avaldata
Maris Tamm Ei avaldata Ei avaldata
Valdur Hüvato Ei avaldata Ei avaldata
Marilin Pehka Ei avaldata Ei avaldata

 

Majanduskomisjon ( Põhimäärus lae alla siit )

Liikmed

Telefon

E-Post

Andrus Nilisk (esimees) 5050987

andrus.nilisk@gmail.com

Aare Nurm (aseesimees) 56919198

aare.nurm1@gmail.com

Tõnis Väli Ei avaldata Ei avaldata
Viljo Leis Ei avaldata Ei avaldata
Margus Nõlvak Ei avaldata Ei avaldata
Marek Suik Ei avaldata Ei avaldata
Rein Lass Ei avaldata Ei avaldata
Valeri Jõgioja Ei avaldata Ei avaldata
Bruno Engel Ei avaldata Ei avaldata

 

Revisjonikomisjon ( Põhimäärus lae alla siit )

Liikmed

Telefon

E-Post

Ene Kerb (esimees) 55562060

enekerb@hot.ee

Marina Petrova (aseesimees) 5112077

marina.petrova@horizon.ee

Aare Nurm 5 6919 198

aare.nurm1@gmail.com

 

Sotsiaal- ja kogukonna komisjon ( Põhimäärus lae alla siit )

Liikmed

Telefon

E-Post

Jüri Lillsoo (esimees) 5179767

jyri.lillsoo@anija.ee

Natalija Jakovenko (aseesimees) 56495034 natalijaj@hot.ee
Tanel Talve  Ei avaldata Ei avaldata
Viktor Kropatšjov Ei avaldata Ei avaldata
Hannes Pikkel Ei avaldata Ei avaldata
Kai Viirmann Ei avaldata Ei avaldata
Maire Post Ei avaldata Ei avaldata
Ellen Pajumäe Ei avaldata Ei avaldata
Egle Nõmper Ei avaldata Ei avaldata
Valdo Sööt Ei avaldata valdosoot@hot.ee