Komisjonid ja fraktsioonid

16.11.17

Arengu-eelarvekomisjon 

Liikmed

Telefon

E-Post

Margus Nõlvak (esimees)

504 1010

margus.nolvak@hotmail.com

Aare Nurm (aseesimees) 5691 9198

aare.nurm1@gmail.com

Kaisa Tamkivi 56985559

kaisatamkivi@gmail.com

Jaanus Kalev 5147810

jaanus.kalev@anija.ee

Jaan Oruaas

58451293

jaan.oruaas@anija.ee

Peep Kask

53429665

peepkask78@gmail.com

Jüri Lillsoo 5179767

jyri.lillsoo@anija.ee

Inga Leoke-Bosenko 5800 7170

leoke.inga@gmail.com

 

Haridus- ja kultuurikomisjon 

Liikmed

Telefon

E-Post

Kaisa Tamkivi (esimees) 5698 5559

kaisatamkivi@gmail.com

Ranno Soots (aseesimees)

505 0464

info@kaes.ee

Renna Reisi

Ei avaldata

Ei avaldata
Anna Nilisk Ei avaldata Ei avaldata

Heli Karu

5622 5030

heli.karu@gmail.com

Indrek Lillsoo Ei avaldata Ei avaldata
Thea Luik Ei avaldata Ei avaldata
Inga Koitla 5664 6690 ingakoitla@gmail.com
Katrin Roomere Ei avaldata Ei avaldata
Rene Kaalo 527 4128 rene@sohvik.ee

 

Keskkonna- ja turvalisuse komisjon 

Nimi

Telefon

E-post

Peep Kask (esimees) 53429665

peepkask78@gmail.com

Priit Raudkivi (aseesimees) 5562 1668

rapriit@gmail.com

Angelika Varis Ei avaldata Ei avaldata
Triin Raspel Ei avaldata Ei avaldata
Marina Petrova 511 2077 marina.petrova@horizon.ee
Erik Jüriöö Ei avaldata Ei avaldata
Valdur Hüvato Ei avaldata Ei avaldata
Sven Luks 5635 8352 svenluks@gmail.com

 

Majanduskomisjon 

Liikmed

Telefon

E-Post

Aare Nurm (esimees) 5691 9198

aare.nurm1@gmail.com

Toomas Tõnise (aseesimees) 501 2265

toomas.tonise@gmail.com

Margo Külv Ei avaldata Ei avaldata
Silver Nurmsalu Ei avaldata Ei avaldata
Bruno Engel Ei avaldata Ei avaldata
Marek Suik Ei avaldata Ei avaldata
Rein Lass Ei avaldata Ei avaldata
Kalle Saarmas 524 7487 kalle.saarmas@gmail.com

 

Revisjonikomisjon 

Liikmed

Telefon

E-Post

Jüri Lillsoo (esimees)  

jyri.lillsoo@anija.ee

Viktor Kropatšjov 508 2087

alukvik@gmail.com

Kalle Saarmas 524 7487

kalle.saarmas@gmail.com

 

Sotsiaal- ja kogukonnakomisjon

Liikmed

Telefon

E-Post

Inga Leoke-Bosenko (esimees) 5800 7170

leoke.inga@gmail.com

Rene Kaalo (aseesimees) 527 4128 rene@sohvik.ee
Kai Viirmann Ei avaldata Ei avaldata
Natalja Jakovenko 5649 5034 nataljaj@hot.ee
Hannes Pikkel Ei avaldata Ei avaldata
Margit Aasmaa Ei avaldata Ei avaldata
Kristel Lään Ei avaldata Ei avaldata
Jüri Lillsoo 5179767 jyri.lillsoo@anija.ee