Jüri Lillsoole tunnustus teenete eest

Aasta eelviimasel päeval toimus traditsiooniline Harjumaa Ball, kus Anija vallavolikogu liige, endine Kehra linnapea ja Anija vallavanem Jüri Lillsoo pälvis ühe Harjumaa Omavalitsuste Liidu kahest HOLMERist. Tunnustust antakse välja omavalitsuse volikogu liikmele, linna- või vallavalitsuse ja HOLi büroo töötajale teenete eest oma valla või linna või omavalitsuste vahelise koostöö arendamisel.
Jüri Lillsoo esitas tunnustamiseks Anija vallavolikogu liige Jaanus Kalev. Oma avalduses märkis ta, et Jüri Lillsoo on omavalitsuse juhtimise juures olnud 28 aastat, esialgu Kehra alevi täitevkomitee esimehena, seejärel Kehra linnapea ja Anija vallavanemana ning on siiani volikogu aktiivne liige, ta osales Kehra linna ja Anija valla ühendamisel, samuti Anija ja Aegviidu valdade liitumisel.
Kuigi nüüd on Jüri Lillsoo pensionil, ei malda ta loorberitele puhkama jääda. Ta osaleb siiani Anija vallavolikogu töös, Harju Tarbijate Ühistu nõukogus ning Anija Aiaringi tegevuses, võtab osa kohalikest üritustest ning kokkusaamistest, et uurida, mis kohalikele inimestele muret teeb. Ta on kohaliku kogukonna arvamusliider ja ettevõtmiste eestvedaja," põhjendas nominatsiooni esitaja.

Fo­to autor Pee­ter Hütt