Anija Vallavalitsuse nädala eelinfo, 25.09 - 30.09.2017

Esmaspäev, 25. september

• Arendusjuht Ingeldrin Aug osaleb Anija valla poolse projektinõustajana Ida-Harju Koostöökoja poolt korraldataval info- ja inspiratsioonipäeval Kose vallas, mille eesmärgiks on anda ülevaade Ida-Harju Koostöökoja Leader strateegia raames avatud taotlusvoorust ning taotlemise tingimustest.
  • Noorsootööspetsialist Tuuliki Rohtla osaleb 25.09 - 30.09 Harju Maavalitsuse poolt korraldatud alaealiste komisjonide sekretäride õppereisil Rootsi Kuningriigis.
  • Kell 10.00 osaleb vallavanem Arvi Karotam vallajuhtide töökoosolekul Valgehobuse Suusa- ja Puhkekeskuses Kõrvemaa ühiste terviseradade hooldamise korraldamise teemal
  • Vallavanem Arvi Karotam osaleb valla esindajana Ühisteenuste Keskuse nõukogu koosolekul, mis toimub Tallinnas Harjumaa Omavalitsuste Liidu ruumides.
  • Kell 15.00 Anija Vallavalitsuse istung. Osalevad: Arvi Karotam, Liivi Hansen, Heldi Laks, Marge Raja ja Toomas Reisi. Lisainfo Heldi Laks, telefon 55511866, e-post heldi.laks@anija.ee.

Teisipäev, 26. september

• Kell 8.00 osaleb arhitekt-planeeringuspetsialist Inga Vainu Tallinnas Autocad programmi konsultatsioonil.
  • Kell 10.00 toimub Anija Vallavalitsuses Anija mõisakompleksi arendamise projektimeeskonna töökoosolek: Anija mõisakompleksi väljaarendamine mõisaajastu külastuskeskusena „Mõisa aja lugu". Osalevad: vallavanem Arvi Karotam, abivallavanem Marge Raja, finantsjuht Liivi Hansen ja ehitusspetsialist Viljo Leis.
  • Vallavanem Arvi Karotam osaleb EMOL-i poolt korraldataval II Omavalitsuspäeval Kalevi Spordihallis.
  • Kell 14.00 – 16.00 vallavalitsuse ehituskomisjoni liikmed kontrollivad koos Päästeameti Põhja päästekeskuse inspektoriga kahte ühepereelamut, milledele taotletakse kasutusluba.

Kolmapäev, 27. september

• Vallavanem Arvi Karotam osaleb Harjumaa Omavalitsusliidu volikogu koosolekul Loksa linnas.
  • Kell 14.00 – 18.00 maakorraldaja Mait Paasik osaleb Kose vallas, Oru külas Harju Maavalitsuse poolt korraldataval seminaril.

Neljapäev, 28. september

• Arhitekt-planeeringuspetsialist Inga Vainu kohtub Kehra Kehra promenaadi projekteerijaga.

Reede, 29. september

•  Abivallavanem Marge Raja osaleb 29.09 – 30.09 koostööprojekti „Harju LEADER tegevusgruppide ühistegevused" raames inspiratsiooniväljasõidul „Kogemused Nelja Valla Kogust".

Puhkused septembris

Heldi Laks 28.09.2017 – 29.09.2017 (lapsepuhkus)