Anija Vallavalitsus kuulutab välja konkursi LASTE- JA PEREDESPETSIALISTI ametikohale

ANIJA  VALLAVALITSUS
(aadress F. R. Kreutzwaldi tn 6 Kehra linn Anija vald Harjumaa)
kuulutab välja avaliku konkursi
ANIJA  VALLA  LASTE- JA PEREDESPETSIALISTI
vabale ametikohale kandideerimiseks

Peamised tööülesanded:
  • Lapsevanemate nõustamine, vajadusel abivajajate probleemide lahendamine.
  • Lapse abivajaduse hindamine ja huvide väljaselgitamine, lapse abistamiseks meetmete pakkumine ja vajadusel juhtumikorralduse algatamine.
  • Lapsesse puutuvate vanemate vaheliste vaidluste lahendamine.
  • Programmi STAR andmete sisestamine ja juhtumite menetlemine.
  • Eestkosteasutuse rollist tulenevate tööülesannete täitmine, sh lastekaitsealaste kohtudokumentide ettevalmistamine ja arvamuste esitamine ning eestkosteasutuse esindamine kohtus.
  • Asenduskodus elavate ning eeskostet vajavate laste eestkoste ja hooldusega seonduvate küsimuste lahendamine.
  • Lapsi puudutavate vallavalitsuse õigusaktide ettevalmistamine.
  • Lastekaitsealane preventiivne töö: programmide ja projektide väljatöötamine lapsi ohustavate riskide ennetamiseks ja vähendamiseks.
  • Tugiteenuste koostöövõrgustiku väljaarendamise jätkamine ning koostöö lasteasutuste vastavate spetsialistide ning teiste ametkondade ja organisatsioonidega.

Kandidaadile esitatavad nõuded:
  • Erialane ettevalmistus ja kõrgharidus (Lastekaitsetöötaja peab hiljemalt kahe aasta möödumisel alates lastekaitsetöötajana teenistusse asumisest omandama sotsiaaltöötaja kutse spetsialiseerumisega lastekaitsele).
  • Oma töövaldkonda puudutavate õigusaktide tundmine.
  • B-kategooria juhilubade omamine.

Kasuks tuleb Sinu:
  • Varasem töökogemus (sotsiaal- või lastekaitsevaldkonnas, laste või peredega töötamisel).
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel.
  • Vene keele valdamine ametialase suhtluse tasandil.
  • Arvutioskused: tekstitöötlus, elektronposti kasutamise oskus, arvutiprogrammi STAR valdamine.
  • Väga hea suhtlemis-, väljendus- ja kuulamisoskus.
  • Isiklikud omadused: tolerantsus, pühendumus, pingetaluvus, empaatiavõime, otsustusvõime, vastutus- ja kohusetunne, koostöö- ja motiveerimisvõime.

Omalt poolt pakume:
  • võimalust oma ideede teostamiseks tehes huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • motiveerivat töötasu ja abi sisse-elamisel;
  • 35 kalendripäeva põhipuhkust.

Konkursil osalemiseks tuleb Sul esitada:
  • motivatsioonikiri
  • elulookirjeldus
  • haridust tõendavate dokumentide koopiad

Tööle asumine: esimesel võimalusel

Kandideerimisavaldus esitada läbi CV Keskuse (www.cvkeskus.ee) 27. aprilliks 2017.
Lisainfo Marge Raja tel 619 9005, 512 5245 või marge.raja@anija.ee