Volikogu liikmed

3.09.18

Volikogu esimees:   Jaan Oruaas    

Volikogu aseesimees:  Peep Kask

Volikogu sekretär: Kersti Kippar, telefon 619 9024, E-post kersti.kippar@anija.ee

 

NB! Nimekiri on järjestatud volikogu liikme perekonnanime, mitte valimistulemuste järgi.

Nimi

Kontakt

E-Post

Natalija Jakovenko   

5649 5034

natalija.jakovenko@online.ee

Rene Kaalo 527 4128 rene@sohvik.ee
Jaanus Kalev 514 7810 jaanus.kalev@anija.ee
Heli Karu 5622 5030 karu.heli@gmail.com
Peep Kask 5342 9665 peepkask78@gmail.com
Inga Koitla 5664 6690 ingakoitla@gmail.com
Viktor Kropatšjov 508 2087

alukvik@gmail.com

Inga Leoke-Bosenko 5800 7170 leoke.inga@gmail.com
Jüri Lillsoo 517 9767 jyri.lillsoo@anija.ee
Sven Luks 5635 8352 svenluks@gmail.com
Aare Nurm 5691 9198 aare.nurm1@gmail.com
Margus Nõlvak 504 1010 margus.nolvak@hotmail.com
Jaan Oruaas 5845 1293 jaan.oruaas@anija.ee
Marina Petrova 511 2077 marina.petrova@horizon.ee

Priit Raudkivi

5562 1668 rapriit@gmail.com
Kalle Saarmas 524 7487 kalle.saarmas@mail.ee
Ranno Soots 505 0464 info@kaes.ee

Katrin Roomere

5814 4147 katrin.roomere@gmail.com
Toomas Tõnise 501 2265 toomas.tonise@gmail.com