Keskkond ja taristu ametnikud

30.05.18

Nimi

Amet

Telefon

Mobiil

E-post

Margus Molok Taristuspetsialist 619 9019 55511646 margus.molok@anija.ee
Astrid Promet Keskkonnaspetsialisti asendaja 619 9022 58189033

astrid.promet@anija.ee

Enn Pung Majandusspetsialist 619 9020 5125244 enn.pung@anija.ee
Inga Vainu Arhitekt-planeeringuspetsialist 619 9016 5272963 inga.vainu@anija.ee
Mait Paasik Maakorraldaja 619 9021 53338408 mait.paasik@anija.ee
Viljo Leis Ehitusspetsialist 619 9017 5125243 viljo.leis@anija.ee
Anne Ruus Ehitusreferent 619 9026   anne.ruus@anija.ee
Evelin Kolbak Keskkonnaspetsialist (teenistussuhe peatatud)